عمده محصولات صادراتی به ترکیه در سال ۱۴۰۱, هنر تجارت آنلاین: مرکز تخصصی اخبار، مشاوره، راه اندازی و بهبود کسب و کارهای آنلاین ایران

عمده محصولات صادراتی به ترکیه در سال ۱۴۰۱

ترکیه یکی از مقاصد صادراتی بسیار جذاب و قدرتمند در حوزه ی تجارت خارجی ایران بوده و همواره به عنوان یک پورت و کانال ارتباطی میان ایران و اروپا عمل می نموده است.

ترکیه با دسترسی گسترده به کانالهای دریایی،‌هوایی و توریسم نقش بسیار مهمی را در آینده روابط خارجی و تجارت خارجی میان ایران و سایر کشورهای حوزه ی آمریکای شمالی و اروپا بازی می نماید.

در فهرست آماری منتشر شده از سوی ارگانها، آمار کالاهای صادراتی از مرز ایران به سوی ترکیه شامل فهرستی از مواد اولیه می باشد.

در این مدت ۳.۳ میلیارد دلار محصولات معدنی، ساختمانی و پترو پالایشگاهی، ۹۰۴ میلیون دلار انواع کود، ۵۷۳ میلیون دلار انواع محصولات از آلومینیوم، ۳۷۲ میلیون دلار انواع محصولات مرتبط  با مس، ۳۲۷ میلیون دلار محصولات و مصنوعات فلزی و آهنی، ۲۹۷ میلیون دلار هم سایر فلزات و ۱۴۲.۴ میلیون دلار محصولات کشاورزی دامی و غذایی بودند

این یک فرصت عالی برای بدست آوردن بازار پر سود ترکیه در سال جاری می باشد و میتواند دریچه ای گسترده برای توسعه ی کسب و کارهای مرتبط با حوزه ی صادرات در آینده ی روابط خارجی ایران باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!